top of page

22 Tem Cmt

|

Lefkoşa

Yurtdışı Pazarlama Teknikleri Eğitimi

Eğitimlerimiz herkese açık olup, 300 TL kişi başı olarak ücretlendirilmiştir. Aynı kurumdan 5 kişi ve üzeri katılımlarda %30 indirim uygulanacaktır. Eğitime katılmak isteyenlerin 22 83 760 numaralı telefondan veya fikriyetursun@ktto.net e-posta adresinden iletişime geçmeleri rica olunur.

Yurtdışı Pazarlama Teknikleri Eğitimi
Yurtdışı Pazarlama Teknikleri Eğitimi

Saat ve Yer

22 Tem 2023 10:00 – 14:00

Lefkoşa, 59Q4+824, Lefkoşa 99010

Etkinlik Hakkında

Eğitimin Amacı:

Eğitimin amacı, firmaları ihracata yönelik pazarlama stratejilerini oluşturmaları için pazar araştırması, ticari düzenlemeler ve iş mevzuatı konusunda bilgilendirmektir. 

Eğitmen:Evren Bağlarbaşı 

Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra Girne Amerikan Üniversitesi’nde Finans Yönetimi bölümünden “KKTC'nin Orta Doğu Ülkesi’ne ihracatı- Kuveyt’in finansal olarak rolü” konulu tezi ile yüksek lisansını tamamladı. İş hayatına 2001 yılında Adana’da Sabancı Grubu’nda İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başlayan Bağlarbaşı, 2005 yılında Kıbrıs’a dönüş yaparak aile şirketi olan Bağlarbaşı Trd Co Ltd’de YK Başkanlığı görevini yürüttü. Şirket yönetimini ele alarak Amerika’dan direkt ithalata başlayarak Amerikan DERCO firmasının Kuzey Kıbrıs distribütörlüğünü alırlar ve Tüccaroğlu markası altında yerelde toptan satışı başlar. Bununla başlayan ithalat serüveni, Güney Kıbrıs, Brezilya, Mısır ile ticarete başlar. Sonrasında Avusturalya ve Ortadoğu’ya hellim ve sür ürünleri ihracatına başlar.  İthalat ve ihracat faaliyetlerini sürdürürken, gıda üretim sektöründeki ürün gamını geliştirmeye devam ederek, ihraç edilen ürün sayısını artırır. 2005 yılından beri birçok ülke ile ticaret yapan Evren Bağlarbaşı, 2002 ABCD Award from Kraft International USA ve 2012 KKTC Yılın Genç Kadın Girişimcisi ödüllerine layık görülür. Uzun zamandır dış ticaret konusunda verdiği eğitimlerin yanında Business Management School of Cyprus isimli eğitim kurumunda öğretim görevlisi olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page